top of page
Serbest Dalış Yapan Bayan

Exclusive Services

Serbest dalışı sevdiniz ve SSI Level 1 FreeDiving kursunu bitirdiniz. Serbest dalışı daha fazla geliştirmek, nefes tutma becerilerinizi ilerletmek, daha derinlere dalmak, suda akışkanlığınızı artırmak, daha ileri kulak eşitleme yöntemlerini, dalışlarda FreeFall (serbest düşüş) yapmayı öğrenmek veya kendi sınırlarınızı biraz daha aşmak için yeni teknikler, beceriler. SSI Level 2 ve Level 3 eğitimleri bu ve benzeri konularda serbest dalış becerilerinizi ve limitlerinizi geliştirmeniz için mükemmel içeriğe ve eğitim proğramına sahip. Aşağıdaki konu başlıklarını inceleyebilirsiniz. SSI Level 2 ile 30 metrelere doğru suda süzülerek dalıp, SSI Level 3 ile daha üst bilgi becerilere sahip olarak 30+ metrelere. doğru güvenli dalışları planlayabilirsiniz 

İLERİ SEVİYE SERBEST DALIŞ

SSI Seviye Level 2 Serbest Dalış Kursu Freediving

SSI LEVEL 2 FREEDIVING

SSI Level 1 eğitimini bitirdiniz ve sonrasında dalış bilgi becerileriniz geliştirebilceğiniz SSI Level 2 eğitimine başlayabilirsiniz. 20-30 metre arasındaki dalışları konforlu ve güvenli yapabilmek için; nefeslenme, daha uzun nefes tutma, İleri seviye dalış fizyoloji, frenzel eşitleme tekniği, memeli dalış refleksi, serbest dalış öncesi ısınma, esneme egzersizleri, güvenlik, serbest dalış yarışma disiplinleri, dalış planlama ve ekipman hazırlıkları gibi ileri düzey dalış bilgi ve becerilerini kapsar. SSI Freediving Level 2 ile sertifikanız dalış pasaportunuzun seviyeside yükselmiş olur. Dalışlarınızı SSI App kaydedip, SSI Level 3 Serbest dalış eğitimleri için de hazırlıklarınızı yapıyor olacaksınız.

Kimler katılabilir: 18 yaş ve üstündekiler. 15 -18 yaş arasındakiler ebeveyn rızası ile bu programa katılabilir, 

Dalış Malzemeleri: Maske, Şnorkel, Paletler, Dalış elbisesi, Ağırlık kemeri ve güvenlik kordonu(lanyard)

Süre: 4 günlük program, Teorik dersler, sığ su,  açık su seansları ve ilave antrenman/tekrarlar 

Max. Derinlik: 30 mt.

SSI Level 3 Serbest Dalış Kursu Freediving

SSI LEVEL 3 FREEDIVING

SSI Serbest dalış eğitimlerinin maksimum düzeyi olan Level 3, bu zamana kadar öğrendiğiniz ve geliştirdiğiniz tekniklerin üzerine, derin dalışlar yapan atletlerin kullandıkları teknikleri de koyarak 40 metreye doğru sizi hazırlar. Level 3 ile sertifikanız ile dalış pasaportunuzu en üst seviyeye yükselmiş olursunuz. Dalışlarınızı SSI App kaydedip, SSI Level 3 Serbest dalış eğitimleri sonrasında devam edebileceğiniz PRO eğitimleri veya diğer uzmanlık eğitimleri ile kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Uzmanlık Eğitimlerine bir göz atın..

Konu Başlıkları: Profesyonel serbest dalış malzemeleri, Serbest dalış öncesi şamandıraları ve gerekli malzemeleri hazırlamak, Kan göllenmesi ve, Memeli Dalış Refleksi (MDR), Akciğer sıkışmaları ve Barotravmalar, Mouth-Fill Eşitlem, Fonksiyonel Residual Kapasite (FRC) Dalışlar/Nefes vererek dalışlar, Göğüs kafesi esnekliği, Rahatlama ve Pozitif motivasyon, Derin dalışın piskolojisi, Serbest dalış için yapılacak fitnes antrenmanları, Akışkanlık, Serbest dalış için beslenme, O2 Oksijen ve önemi, Kurtarma / Ayıltma / Canlandırma – Serbest dalışta ileri seviye güvenlik, Henry Kanunu ve dekompresyon hastalıkları /Azot sarhoşluğu üzerine etkisi, Derin sulardaki değişimler.

Kimler katılabilir: 18 yaş ve üstündekiler. Seviye 2 eğitimini bitirmiş ve 30 adet kayıtlı dalış, 400mt durmadan yüzebilmek 

Dalış Malzemeleri: Maske, Şnorkel, Paletler, Dalış elbisesi, Ağırlık kemeri ve güvenlik kordonu(lanyard), (Opsiyonel Burun mandalı ve  fluid goggles)

Süre: 6 günlük program, Teorik dersler, kara egzersizleri, sığ su, açık su seansı ve ilave antrenman/tekrarlar

Max. Derinlik: 40 mt.

SSI Serbest Dalış Training Eğitim Training Posteri
bottom of page